Výsledky a fotky z 3. kola OIP 2009

3koloOIP_dest

3. kolo OIP 2009 je historií a věřím, že netrpělivě čekáte na nějaké ty fotky a výsledky. Obojí je již přístupné v příslušné sekci vlevo. Jen těch fotek je z naší strany tentokrát trochu méně, než bychom si přáli. Neselhalo jen počasí, ale i technika, no co se dá dělat. Takže odpolední blok nám chybí takřka celý. Spoléháme tedy na Vás a doufáme, že další fotky, respektive odkazy na ně opět přidáte. Odkazy můžete přiložit opět formou komentáře. Průběžné pořadí v OIP po třech kolech přidáme co nejdříve, snad i s nějakým zhodnocením celé akce. Jinak všem moc děkujeme za účast. I přes vrtochy počasí se Vás sešlo úctyhodné číslo. Upřímně, moc jsme s tím nepočítali. O to více si toho vážíme. Díky. Za WORKER SSCO team zdraví Marcel N.

Komentáře

Prosím dejte do výsledků i

Prosím dejte do výsledků i průběžné pořadí, Díky

Kočárkový závod

Děkujeme za super závody a za "kočárkyádu", která se nám líbila a naše první místo bylo fakt super. Náš pilot Matýsek si později své vítězství vychutnal.Příště se s kočárkem zúčastníme opět.

Opět vydařený závod.

Děkujeme Marcelovi a jeho týmu za vzornou přípravu a organizaci dalšího kola OIP, které opět úspěšně proběhlo navzdory protivenstvím v podobě bouřky a občasných prudkých přeháněk. Přátelský duch, který už tradičně při OIP panuje, a sportovní nadšení účastníků opět zvítězily. Bylo to prostě zase bezva.
Pochvala také za rychlé zveřejnění výsledků a díky fotografům za umístění snímků!
Marcela a Jirka

Ahoj sportovci, děkuji za

Ahoj sportovci,

děkuji za super akci. Organizace byla úžasná a hlavně pohodová nálada provázela celý, podnebím proměnlivý, závod .... bruslíme za každého počasí :-)

Zdraví Majka

Další fotky

Ahojte všichni, největší dík patří především celému organizačnímu týmu, který i přes výše zmiňované vrtochy počasí dokázal uspořádat naprosto fantastické závody!!!!

Přidávám odkaz na pár dalších fotek, opět převážně z dětských závodů a pár z fitness, ale do příštího kola OIP naučím pořádně fotit moje holky, aby bylo víc snímků i ze závodů, kterých se účastním a tudíž nemůžu fotit.

http://petruska2202.rajce.idnes.cz/Otrokovicky_in-line_pohar_-_25.7.2009/

Zdraví vás Petra

Fotky 3. kolo OIP