Výsledky 1. kola OIP 2010

Tak je to za námi. Výsledky z 1. kola letošního Otrokovického in-line poháru najdete v sekci "Výsledky". Fotky budou taky, ale později. Děkujeme všem za účast i za trpělivost, pokud neklapalo vše třeba podle Vašich představ. Byla to pro nás dnes především jakási generálka na červnové MČR a i když sebekriticky přiznáváme, že vše nemuselo klapat úplně na jedničku, hodnotíme celou akci jako vydařenou a dnešní den je pro nás jako pořadatele další neocenitelnou zkušeností.

Komentáře

víceboj

bylo to super - jen na víceboj dětí. Myslím si, že víceboj měl být časově oddělen od dětí do 15 let a pak starší a dospělí. Bylo to příliž náročné časově. Mě jelo jedno dítě dopoledne a druhé celé odpoledne. Obě byli unavené, otrávené ze závodů. Škoda, protože to jinak by to bylo super, jako všechny ostatní ročníky. Víceboj se nám líbil, jen kdyby nebylo toho špatně naorganizovaného času.

Nádherné závody!

Rovněž se připojuji s pochvalným komentářem - byly to vskutku velmi krásné závody a celému teamu SSCO, který je dokázal tak skvěle připravit vyjadřuji obrovský obdiv, protože ač šlo o premiéru víceboje, tak vše klapalo naprosto bezproblémově a navíc bylo úžasné sledovat, jak někdo tam "nahoře" dodržuje Marcelovu objednávku počasí :-)

Všechny moc zdraví a na další setkání s vámi všemi se moc těší Petra Korvasová

Petro píšeš to správně, už to

Petro píšeš to správně, už to dávno není jen o mně, ale o celém týmu. Týmu členů klubu, rodičů našich členů, kolegů z práce, přátel atd., kteří jsou ochotni pomoci nebo něco dělat i pro druhé. A pak patří poděkování i našim partnerům, kteří to vše zaplatí. Jim všem patří poděkování, bez nich by už dávno tyto závody nebyly. marcel

Klobouk dolů!

Rád bych vyslovil obdiv a poděkování Marcelovi a jeho týmu, za perfektně připravený závod bez jakýchkoliv zádrhelů a problémů. Děti byly nadšené a svěle si zazávodily. Tento systém závodění je pro nás mnohem zábavnější a zajímavější. Mělo to šťávu i spád a zároveň to bylo bez jakýchkoliv stresů. Děkujeme.
Za družstvo LK Zlín Pavel Potůček (trenér)

P.S: Myslím, že mistrovství republiky je ve správných rukou.

Pochvala!

Vyslovujeme pochvalu organizátorům a pomocníkům za velmi dobře připravený závod i zajištění zázemí, mysleli jste opravdu snad na všechno. Jako generálka na MČR to dopadlo výborně! A to počasí! Ve Zlíně v sobotu dopoledne hustě pršelo, při našem návratu ze závodů nás provázel silný déšť od Kvítkovic až ke Zlínu. Jak to ten Marcel jenom dělá, že se to inline oválu zase vyhnulo?
Nám, co jsme v kategorii 50+, vyhovují spíše delší trati, sprinteři už z nás nebudou, ale jinak to pro nás byla užitečná zkušenost.
Ještě upozornění: 30.5.- 6.6.2010 proběhne ve Zlíně Festival dětského filmu s mezinárodní účastí, takže může být v té době problém s ubytováním ve Zlíně a okolí.
Marcela a Jirka

Marcelo, Jirko, vím, že pro

Marcelo, Jirko, vím, že pro Vás tyto závody nejsou tím právým šálkem kávy a že dáte raději přednost nějakému tomu maratonu, ale i tak věřím, že třeba právě pana Urminského v tom nenecháte sami :)A k tomu počasí ... podívejte se na levou část této stránky do sloupce partnerů, třeba tam něco najdete co má spojení s pěkným počasím :) Jinak si to totiž sám nedovedu vysvětlit.

To je fakt, Radka Urminského

To je fakt, Radka Urminského v tom samotného nechat nemůžeme a abychom mu stačili, budeme trénovat ten sprint. Marcela

I. kolo

Děkuji za krásný závod a také za možnost startu když se mi nepodařilo dostat se přes net na registraci, chápu připomínku pana Bílka, ale někdy se podobné věci jako mně stanou a 200 km cesty na oblíbený závod by byly vyhozené peníze. Obduvuji jak jste zvládli organizaci závodů a postarali jste se i o vypnění času dětí mezi jednotlivými jízdami. Těším se na II. kolo a registraci budu zkoušet již ode dneška. M.R. Urminský
P.S. Marceli, prosím o slíbený projekt jak jsme se bavili v Benátkách.

projekt

Zdravím pane Urminský, připomeňte se mi na email sscotrokovice@seznam.cz a obratem pošlu. A také děkuji i za ostatní za projevené uznání, to nám dodává sílu když už se třeba nedaří :) MN

1. kolo

abych se přiznal, měl jsem trochu obavy, jak bude víceboj klapat, ale bylo to úplně zbytečné. Závody proběhly bez zádrhelů, za což si pořadatelé zasluhují pochvalu. A to pochvalu nejen za organizaci jednotlivých rozjížděk, ale i za to že mysleli na takové "drobnosti" jako trampolína a další hry pro děti, které by jinak celý den na jednom místě těžko vydržely. Máme závodnice 5 a 8 let takže vím o čem mluvím. Vloni jsme měli v poledne "odjeto", víceboj je časově náročnější. Další důvod k pochvale - výsledky už večer v den závodu na webu - to je luxus.

Pokud byste, ale chtěli nějakou připomínku, tak naše děti by ocenili na dalším kole nějakou novou hru, ty stejné už podruhé nebudou tak atraktivní jako poprvé. Ale pokud by to nešlo, lepší ty stejné než žádné. Ještě by možná stálo za úvahu mít pouze registraci na webu bez možnosti registrace v den závodu. V jiných sportech je to absolutně normální, že uzávěrka přihlášek je třeba týden před závodem a v den závodu se proškrtají nemocní co nepřijeli. Myslím, že by se organizace závodů trochu zjednodušila.

Roman Bílek

Děkujeme, právě registrace na

Děkujeme, právě registrace na místě těsně před závody nám komplikovala práci nejvíce, a to se musí v případě MČR určitě změnit. Změní se i časový harmonogram na žádost ČSKB, i tratě, především u mistrovských soutěží. Rozpočet prvního kola OIP je tak 3x menší než plánujeme u MČR. Počítáme na MČR s lepším zázemím a samozřejmě budeme myslet i na děti :) Počítejte i s možností stanování přímo v areálu z pátku na sobotu, kde nám město Otrokovice vyšlo maximálně vstříc. S ohledem na to, že budeme 5.6. začínat pravděpodobně s prvním startem již asi v 9 hod., je otázka ubytování na místě. Vše se budeme snažit zveřejnit co nejdříve po té, co dohodneme detaily právě s ČSKB. Vážíme si každé smysluplné připomínky, která kvalitu našich závodů posune dál. MN