Sáblíková a Suchý Mistry ČR v in-line bruslení na silnici 2010

Ve třech ženských a mužských kategoriích se v sobotu bojovalo v rámci 2. kola OIP mimo jiné zejména o tituly Mistra ČR v in-line bruslení na silnici 2010. Jak to dopadlo, se můžete seznámit níže. Kompletní výsledky naleznete v příloze této zprávy nebo v příslušné sekci na tomto webu.

Seniorky (18 let a starší)
1. Martina Sáblíková, NOWIS Team
2. Kateřina Novotná, KSB Benátky
3. Karolína Erbanová, NOWIS Team

Senioři (18 let a starší)
1. Ondřej Suchý, BZK Praha
2. Matěj Krupka, BZK Praha,
3. Filip Adlt, TJ Žďár nad Sázavou-Insportline

Juniorky A (16-17 let)
1. Nicol Hlůšková, TJ Žďár nad Sázavou-Insportline
2. Markéta Žďárková, BK Powerslide Náchod
3. Nicol Bičanová, WORKER SSCO team, Otrokovice

Junioři A (16-17 let)
1. Aleš Gorecki, BZK Praha
2. Adam Adlt, TJ Žďár nad Sázavou-Insportline
3. Miloš Apeltauer, BZK Praha

Juniorky B (14-15 let)
1. Tereza Kolesáriková, POWERSLIDE.CZ
2. Kateřina Novotná, BK Powerslide Náchod
3. Lucie Horáčková, KSBM Praha

Junioři B (14-15 let)
1. Šimon Pravda, KSBM Praha
2. Lukáš Vevera, BZK Praha
3. Michal Prokop, BK Powerslide Náchod

PřílohaVelikost
Výsledky MČR a 2 kola OIP 2010.xls1.4 MB

Komentáře

OIP Otrokovice

Za príjemný športový zážitok ďakujem organizátorom aj mojim stálym a vytrvalým rivalom. Zároveň sa ospravedlňujem mladým "rýchlikom" ak som im pri 3 km preteku nejakým spôsobom prekážal, ale štart v sobotu v Otrokoviciach bol nielen môj prvý pretek na ováli, ale aj vôbec prvá jazda na uzavretej dráhe.
Michal Ingeli, Bratislava

M-ČR

Závod se mi moc líbil jenom se omlouvám, že jsem nevydržel až do vyhlášení výsledků. Příště určitě zůstanem až do konce ale teď před námi byla cesta na Slovensko. Otrokovičaci opět přesvědčili, že umí a to, že ještě vidí rezervy je jejich +. Marceli jenom připomínám projekt dráhy. Radek Urminský

další fotky jsou na

Humor

Také děkuji za pěkné závody. Kromě perfektní organizace musím upozornit na přístup Martiny Sáblíkové k závodění. I přes to, že na 5km trati bezpečně vedla, jela až do cíle rychle. Jaký rozdíl oproti "výkonu" nejlepších světových in-line bruslařek před týdnem v Ostravě.
A na závěr chválím pořadatele za smysl pro humor za ceny pro Seniory AK. Knížka Senioři v silniční dopravě mě opravdu potěšila.

publikace BESIP pro AK kategorie

... ano, přibalení publikace od BESIPu "Senioři v silniční dopravě" bylo takto chápáno a doufáme, že to nikoho neurazilo, kdo tuto publikaci v tašce našel. Jinak slova chvály nás samozřejmě těší, ale nefungovalo všechno na jedničku či podle našich představ a staly se bohužel i průšvihy. Některé věci bychom teď udělali jinak, např. systém vyhlašování a další, ale to snad příště. Byla to pro nás prostě další obrovská zkušenost a zkouška. A jsme zejména rádi, že jsme si neutrhli velkou ostudu. Bylo to náročné, ale stálo to za to. MN

Fotky

Zveřejňujeme první odkaz na fotky ze sobotních závodů, které pořídil Michal Zelinka, člen WORKER SSCO teamu. http://mich8888.rajce.idnes.cz/MCR_Otrokovice/#album

Gratulace pořadatelům

Vítězové si vyslechli gratulaci na stupních výtězů, ale ještě je potřeba pogratulovat pořadatelům za skvěle zvládnuté závody. Zlato by si zasloužil celý organizační tým. Díky moc, bylo to perfektní, super, gratulace největší !!!!!
P.S.: Marceli, musíš mi někdy prozradit ten fígl na počasí :-)

Zdeněk Sádecký