První fotky ze 4. kola OIP 2009 a výsledky jsou zde

Odkazy na první série fotek Vás účastníků 4. kola OIP 2009 najdete v komentáři. Výsledky ze soboty jsou umístěny v příslušné sekci v menu vlevo. Na zpracování přehledu průběžného pořadí v rámci celého poháru začneme pracovat co nejdříve. Děkujeme všem za účast, a také za fotky, respektive odkazy, které posíláte. Na viděnou 26.9.2009 při posledním kole OIP 2009, jehož součástí bude i vyhlašování celkových výsledků poháru.

Komentáře

počasí

Ahoj lidi.
Marcel Vám neprozradil jednu důležitou věc. Tak jak bylo důležité poskládat tým lidí na pořádání závodů,tak bylo důležité poskládat tým lidí starající se o počasí a v jeho středu je jeden středoafrický šaman-čaroděj-zaklínač,jehož umění je právě v usměrnění počasí. Asi tak týden před závodem měl tento tým poradu a rozhodlo se,jakým způsobem bude počasí ovlivňovat. Vsadilo se na zpomalení větru a tímpádem pozdržení přeháněk. No a jak vidět vyšlo to zcela naprosto fantasticky :), takže děkujeme VŠEM co se postaraly o závody:) díky

pozdravení a poděkování Vám všem
Petr

fotky od časomíry

Tak opět jako po druhém kole přidám i svoje fotky ze 4.kola
http://lukuc.rajce.idnes.cz/2009-08-22_OIP_-_Otrokovicky_Inline_Pohar_-_...

jinak co se týče počasí...
docela haluz, že to vydrželo
ale ten masakr v kterým jsem jel domů...

Počasí i fotky

Petro počasí? To bylo samozřejmě domluvené :). Ale po pravdě ... Byl jsem přesvědčený a smířený s tím, že se prostě 4. kolo pojede celé na vodě.

Přidávám pár dalších fotek. Marcel
http://ssco.rajce.idnes.cz/OIP_2009,_4.kolo,_22.08.2009/

Další fotky

Ahojte všichni. Minule jsem zde slibovala, že se budu snažit nafotit nějaké fotky nejen z dětských kategorií a tak tady je výsledek:

http://petruska2202.rajce.idnes.cz/Otrokovicky_in-line_pohar_-_4._kolo_-...

Bohužel jsme před nějakou dobou vyměnili z praktických důvodů zrcadlovku za foťák velikosti krabičky od cigaret, ale i tak jsem se z něj snažila vymáčknout to nejlepší, co se dalo.

Jo a opět velký dík Marcelovi a celému jeho týmu!!! Jen by mě zajímalo, jak jste to dokázali zařídit s tím počasím?! :)

Všechny vás moc zdraví Petra