Předběžný časový plán závodu 5.6.2010

V příloze této zprávy zveřejňujeme předpokládaný rozpis závodu. V dopoledních hodinách bude prostor věnován kategoriím mistrovským, tedy Juniorům A a B a Seniorům + kategoriím AK30, 40, 50+. V odpoledním programu se pojedou závody zbývajících kategorií. Blíže viz rozpis. S ohledem na to, bude výdej startovních čísel a čipů následující. Od 6:30 hod. do 8.00 hod. výdej čísel a čipů pro kategorie Jři A,B, Senioři, kategorie AK30, 40, 50+. Od 6.30 do 11.00 hod. bude možné vyzvednutí čísla a čipu pro kategorie, kterým začíná start po vyhlášení výsledků MČR – jde o kategorie Začátečníci, Fitness, Junioři C, D, E, F. Věříme, že tuto možnost ocení řada z Vás. Upozorňujeme opakovaně, že registrace na místě nebude možná. Děkujeme za pochopení a včasnou registraci.

PřílohaVelikost
ROZPIS_2koloOIP2010_MČR.xls40 KB

Komentáře

Prší prší :-(

Lidičkové, jak to u vás vypadá, ještě nejste zatopení? Teď jsem viděla nějaké fotky z Otrokovic na Idnes a není to nic pěkného. Moc se k vám těšíme, ale bojím se, abyste neměli úplně jiné starosti...

Držíme palce

Lucka Vaňková

povodně

Jj, válčíme a řešíme úplně jiné věci než jsme měli v plánu. Pokud nic dalšího velkého nepřijde, zvládneme to. Jen nebudeme moci do areálu asi pustit na rozmáčenou trávu auta. Laguny, které se tam vytvořily v některých místech nyní čerpáme. Proto očekávejte, že to můžete mít na ovál trochu dál než jindy.

Sáblíková ...MČR ...vlastní závod na kolečkových bruslích

OK, bereme v úvahu. Nelze se zavděčit všem...

Máme teď sice možnost přijít později, neuviděli bychom však Sáblíkovou...a MČR.

Svaz by se měl včas vzpamatovat a vypsat MĆR ve všech kategoriích.

Myslíme, že jméno jako je Sáblíková je opravdu známo dětem od první třídy a mnohdy i mladším. Bohužel pro ně celá organzace MČR vytvořila dost nereálnou možnost shlédnutí této ojedinělé příležitosti. Právě pro tyto děti čekání na jejich radostné výkony na bruslích spojené s možností Martinu Sáblíkovou vidět se tak trochu rozplynula odsunutím do druhé poloviny dne.

Tak zůstane hlavním tahákem precizní organizace OIP , kam rádi pravidelně jezdíme. ( Mladší děti teď v podstatě ani nemusí vědět , že je tam zároveň i nějaké MČR ).

Marcela a Jiří Pískatí

Pane Pískatý je na místě

Pane Pískatý je na místě vysvětlit důvody, proč je předpokládaný rozpis závodu takový, jaký je. Je to velmi jednoduché. Trenér Novák projevil zájem postavit celý tým i s Martinou Sáblíkovou na MČR právě u nás. Mají s Martinou v sobotu odpoledne ale důležitou schůzku v Ostravě, kterou musí stihnout. Požádali nás tedy, jestli by šlo program sestavit tak, aby to mohli vše stihnout. Pokud bychom to neudělali, Martina by zde nemohla startovat. A to si myslím, že by byla velká škoda. Pokud se nic záludného nestane, je její účast potvrzena. Kdo bude chtít vidět Martinu Sáblíkovou závodit, bude muset skutečně přijet dřív. Věřím, že kdo bydlí dál, řeší velké dilema, ale jak sám v úvodu píšete … nejde se zavděčit všem. Každopádně se na Vás těšíme. Pro děti chystáme doprovodný program a pro vítěze všech kategorií, doufáme, i pěkné věcné ceny. Děkujeme za přízeň, kterou nám již několik let se svými dětmi věnujete  A s rozšířením MČR i pro další dětské kategorie jenom souhlasím.

čísla a čip

Plán je skvělý. Nebude možnost vyzvednutí čísel a čipů po 13 hod???

čísla a čipy

Potřebujeme nějaký čas na aktualizaci a tisk startovek pro odpolední program. Bude probíhat zpracování výsledků dopolední části a vyhlášení výsledků MČR. Proto je potřebujeme mít vše uzavřené s dostatečným předstihem. Děkujeme za pochopení. Nemček M.