POZOR - registrace přes internet končí ve středu 5. května

V letošním roce upřednostňujeme zejména kvůli víceboji a nutnosti včasného sestavení rozpisu závodu, jednotlivých rozjížděk atd., přihlašování přes internet, z menu odkaz „Registrace“. I když je přihlášení možné i v den závodu do 10:15 hod., je to s ohledem na znatelně vyšší startovné pro Vás závodníky nevýhodné. Kdo chcete přijet, přihlašujte se, prosím, především elektronicky. Děkujeme.

Komentáře

...

To první kolo u fitnesaku se jede 500metru? trosku jsem zmatena u te tabulky..:-)ale doufam ze jsem to dobre pochopila..

500 m u fitness

Dobrý večer, Fitness kategorie se jede formou víceboje, tedy jedou se v rámci jednoho kola OIP 3 tratě (závody) - u fitness konkrétně 500m, 1000m a 2000m. U víceboje v každém závodě své kategorie bruslař obdrží body dle umístění, vítězem se stává závodník s nejmenším celkovým součtem bodů ze všech závodů v dané kategorii. Při nerozhodném počtu bodů rozhoduje lepší umístění na nejdelší trati. Více viz propozice. Snad Vás(Tě)toto zjištění neodradí od startu :) Budeme se těšit. Marcel Nemček

500m..

Ne neodradilo:-)ten komentář jsem napsala již po odeslání přihlášky:-)a doufám že nebude pršet:-(