Ohlédnutí za OIP 2009

Pět samostatných kol od května do září, na 630 startujících, z toho na 310 dětí, na 350 rozdaných medailí, 15 předaných pohárů pro nejlepší z rodinných štafet, na 400 rozdaných diplomů, spousta věcných cen, pohoda, úsměv a dobrá nálada, bolest a pot, slunce i déšť, vítr i bezvětří, radost i pláč, štěstí i smůla. Takový byl Otrokovický in-line pohár 2009, který se svým 3. ročníkem zapsal natrvalo do kroniky města Otrokovice jako významná sportovní událost roku 2009. A natrvalo se do výsledkové listiny zapsali i vítězové OIP pro rok 2009. V kategorii nejmladších do 7 let to jsou Adriana Pískatá a Tomáš Bohumský, oba z DDM Modřany (Praha), v kategorii dětí 8-9 let se stali nejlepšími Andrea Lokvencová z DDM Modřany a Miroslav Bičan z domácího WORKER SSCO teamu, v kategorii 10-11 let se na prvních místech umístili Tereza Bohumská z DDM Modřany a podruhé Miroslav Bičan z WORKER SSCO teamu, v kategorii žáků 12-13 let se stali vítězi členové pořadatelského oddílu Eliška Kundratová a Marian Uherka, stejně tak tomu bylo i v kategorii nejstarších juniorů 14-15 let, kde si prvenství odnesli Nicol Bičanová a Michael Uherka. V kategorii rodinných týmů zvítězili sourozenci Bičanovi. Že se v in-line rychlobruslení stále zrychluje, potvrzuje další posunutí traťových rekordů v kategorii SPRINT na jedno kolo. Vítězi se stali brněnský Richard Kudělásek a Nicol Bičanová z otrokovického in-line klubu. Jasné vítězství v kategorii FITNESS bruslařů si odvezl do Zlína Marek Lorenc a mezi fitness ženami mladinká a talentovaná členka domácího WORKER SSCO teamu Klára Světlíková. Mezi elitními jezdci si trůn nejlepších vytrvalců udržel v dramatickém 5. kole OIP Petr Lochman také z WORKER SSCO team. V kategorii ELITE-muži nad 40 let si prvenství odvezl Petr Novotný z brněnského oddílu FILA BLACK ICE. Mezi ženami kralovala v kategorii ELITE Nicol Hlůšková, členka žďárského klubu TJ BO Žďár nad Sázavou a mezi ženami nad 36 let Marcela Schneiderová z otrokovického in-line klubu.

Bez ohledu na pořadí si úctu a poděkování zaslouží všichni, a zejména pak ti nejmenší, kterých bývalo v dětských kategoriích na startu vždy nejvíce a je to příslib i do budoucna, že o výkonností in-line rychlobruslení bude i mezi mládeží stále větší zájem.

V neposlední řadě patří poděkování všem partnerům OIP, kteří pomohli posunout úroveň OIP opět kus dopředu. Patří mezi ně zejména značka WORKER a INSPORTLINE, VZP ČR, Nadace Děti-Kultura-Sport, město Otrokovice, Zlínský kraj, značka ROSANA, Radio ČAS, Otrokovické noviny, portál BeInline, DDM Sluníčko, hotel Baťov-Společenský dům, Extrem Sport Zlín, občanské sdružení Madio, BESIP a další. Děkujeme.
-MN-

Komentáře

Také poděkování

I já se přidávám do zástupu nadšených in-lineistů s velkým poděkováním Marcelovi a všem co mu pomáhali, protože OIP má skutečně neopakovatelnou přátelskou atmosféru s naprosto profesionální organizací a vzhledem k tomu, že jsme celá rodina s bruslením tento rok teprve začínali, tak je to pro nás o to cennější, že jsme měli možnost začít v okruhu velmi příjemných a skvělých lidí a na perfektním otrokovickém oválu!!! Takže ještě jednou velké DÍKY a už se moc těšíme na příští sezonu!!!!

Petra & Petr & Verča & Lucka Korvasovi

Poděkování.

Marceli,
děkujemem Tobě i Tvému týmu za vaši obětavou a vzornou přípravu OIP. Všechno bylo opět na jedničku - organizace, počasí, přátelská atmosféra...
Těší nás, že máme možnost se zúčastnit těchto závodů a setkat se s ostaními bruslaři i špičkovými závodníky. Je to radost sledovat, jak přibývá dětí na bruslích, jak se děti i junioři úžasně ve svých výkonech zlepšují.
Toto všechno je pro nás motivací nepřestávat bruslit a doufáme, že nám naše klouby a pod. dovolí se zúčastnit OIP (a snad i dalších závodů v Otrokovicich) i v příštím roce.
Marcela a Jirka Schneiderovi